Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,90, wyświetlono: 71418
Mijają dni pracy na kopalni,
Górnicy na szychta chodzą,
Na dole w pocie czoła pracują.
Aż w końcu dzień upragniony,
Za poczciwe wydobywanie węgla,
Świętej Barbary nadchodzi święto.
Barbara patronką jest górników,
Tych, którzy dla wszystkich ludzi węgiel wydobywają,
By w ich domach było ciepło,
By płomienie nie wygasły.
Bo przecież tłumaczyć nie trzeba,
Że górników święto czwartego grudnia,
To właśnie „Barbórka”!
Najserdeczniejsze życzenia mojemu kochanemu mężczyźnie szczęścia,zdrowia, miłości, radości. Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiui spełnienia wszystkich marzeń.
...
Kiedy w życiu ciężko Ci będzie,
niech moje zdjęcie towarzyszy Ci wszędzie.
Z okazji imienin życzę Ci,
aby jedynymi łzami,
które pojawią się w Twoich oczach
były kryształowe łzy szczęścia,
aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy
nie zakryły ciężkie chmury smutku,
aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia,
a szczęście, zdrowie, radość i miłość
były przeznaczeniem Twych dni.
Dzień doberek na rondelek
czy już wstał mój kartofelek?
Humor mam dziś beznadziejny
ktoś mi z rana jest potrzebny!
Życzenia na Walentynki.