Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,79, wyświetlono: 7324
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.
Dziś masz 18 lat!
Śmiało teraz ruszaj w świat,
śmiało żyj i chciej najwięcej,
trzymaj szczęście swe za ręce!
Pamiętaj, że Cię kocham,
że szczerze Cię miłuję.
Tego, że Cię poznałam,
nigdy nie żałuję.
Kochany tato zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie:
i w deszczu i w słotę,
w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko, chcę Ci dziękować,
skromny podarek chce ci darować.
Jak ptak śpiewający o mgły błękicie,
jak kwiat, w którym nagle budzi się życie,
jak złote marzenie co nie chce się spełnić,
jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić,
jak różowy pokoik, którego słońce opromienia,
tak ja ślę c...
Kiedy rano wstaję po nocy samotnej, sny obecne w Ciebie jak czarpryskają, jednak myślami jestem wciąż przy Tobie. Niecierpliwie czekamna chwilę, by znów ujrzeć Cię. A kiedy już staniemy twarzą w twarz,serce mocniej zacznie mi bić, znów będę czuła bliskość Twą, której takpragnę z wszy...
Życzenia na Walentynki.