Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,90, wyświetlono: 9154
Ja wstawię się za Tobą
I z podniesioną głową
Dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie,
W radości i w potrzebie,
Na lepsze i na złe.
18-sty wybił roczek,
w dorosłe życie zrobiłeś kroczek,
niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja
i to co złe, niech Cię omija.
Wszystko co pragniesz, by Twoje było
i o czym marzysz, by się spełniło.
Jest w życiu jeden świat,
który należy szanować.
To chwile młodych lat.
Których nie można zmarnować.
Dużo zdrowia i uśmiechów,
pisków, wrzasków i zabawy moc
Sporo radości z tupotu malutkich nóżek
Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,
ząbka, słowa i kroku
porozrzucanych wszędzie klocków,
przytulenia okrągłej główki
i uścisków małych raczek.
Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie?
W adwentowej refleksji,
W skupieniu przy konfesjonale,
W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
Do gorącego i otwartego serca,
Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem,
Byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój.
Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!
Życzenia na Walentynki.