Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,85, wyświetlono: 6044
Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!
Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!
Chociaż sztuczną szczękę nosisz, to o lanie aż się prosisz :)
...
Babciu droga, Babciu miła,
cóż Ci wnuczę Twoje powie ?
... Niech Ci Pan Bóg mnoży siły
... Niech Ci dobre daje zdrowie
... Żyj w szacunku, czci i chwale
pośród wnuków swych...
Każdej synowej życzę takiej teściowej jak Ty. Wszystkiego najlepszego w dniu Twego święta.
...
Żadne słowa nie oddadzą tego,
kim dla mnie jesteś.
Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia.
Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle,
ile Ty dla mnie zrobiłaś.
Kocham Cię Babciu.
Życzenia na Walentynki.