Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,91, wyświetlono: 10397
Wesołych świąt Bożego Narodzenia
zdrowia, szczęścia i miłości
w gronie rodziny i przyjaciół
żeby Jezusek u was zagościł!
Ja wstawię się za Tobą
I z podniesioną głową
Dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie,
W radości i w potrzebie,
Na lepsze i na złe.
Przed Tobą droga daleka,
Przed tobą sam życia kwiat
Bądź przez wszystkich kochana
Nigdy nie zaznaj goryczy
Tego Ci same serce życzy.
Kochany Tato -
zacznę zwyczajnie, że z tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz, i wsłotę, w smutku, w radości wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować,
skromny bukiecik kwiatów darować.
W dniu urodzin życzę Ci aby każdy dzień
był nie zapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu - tych którzy są teraz i którzy beda...
Powodzenia we wszystkim co robisz!
Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
...
Życzenia na Walentynki.