Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na Boże Narodzenie
  4. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła... - najlepsze życzenia

Najlepsze Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 8994

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Mamo -Ty mnie życia ...

Mamo -Ty mnie życia uczyłaś,
wszystko co miałaś mi poświęciłaś,
nikt nie ofiaruje mi nigdy więcej,
dziś Ci więc daje serce w podzięce!
Twoja kochana (imię)!

...
4,94
autor: nieznany

Tęskno i smutno, cicho i ciemno......

Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!

...
4,85
autor: Basia

Z cichym wiatrem,Z głośn...

Z cichym wiatrem,
Z głośnym echem
moc pozdrowień
wraz z uśmiechem.

...
4,94
autor: nieznany

Kochani Nauczyciele, ...

Kochani Nauczyciele,
bądźcie wciąż z nami!
Czy jesteśmy duzi czy jeszcze mali.
Życzymy Wam szczęścia na następne lata
- niech żyje i rozkwita nasza oświata!!!

...
4,93
autor: nieznany

Pełen czarów andrzejkowy ...

Pełen czarów andrzejkowy wieczór zdarza się tylko raz w roku. Jak mówi stare polskie przysłowie "Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja". W ten andrzejkowy wieczór samych pomyślnych wróżb i spełnionych nadziei.
 

...
4,98
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe