Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Na Boże Narodzenie
  4. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła... - najlepsze życzenia

Najlepsze Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 9008

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wiedziałam, że pójdąc ...

Wiedziałam, że pójdąc w tą stronę
Spotkam tam Ciebie.
Lecz nigdy nie śmiałam przypuszczać,
Że życie me zmienisz w słodycz.
Pokochałam Cię wtedy i kochać będę,
A największym szczęściem,
Które mi dałeś byłeś TY......
4,87
autor: nieznany

Literę ...

Literę "K" sama postawię
Literę "O" tobie zostawię
Literę "CH" też może być
Bez tego A nie mogę żyć
Potem postawię literę "M"
A na końcu piękny wyraz
"CIĘ"!

...
4,89
autor: nieznany

Gdy śnieg na dworze, ...

Gdy śnieg na dworze, gdy świeci słońce,
Gdy ciemne niebo i gwiazd tysiące,
Gdy deszczyk stuka w okna domeczków,
Ja bardzo Ciebie kocham koteczku!
I zawsze kochać będę Cię szczerze,
A nikt już Ciebie mi nie odbierze!...
4,81
autor: nieznany

Dobry wieczór Państwu ale nie każdemu tylko Pannie młodej i Panu młodemu...

Dobry wieczór Państwu
ale nie każdemu
tylko Pannie młodej
i Panu młodemu

Na samym początku
śpiewania mojego
życzę parze młodej
szczęścia największego

Przepraszam Was goście
proszę się nie gniewać
bo ja teraz będę
do wianeczka śpiewać

Do wianeczka śpiewać
do welonu grajcie
a Wy mili goście
...

4,51
autor:

Dla górnika słonecznik ...

Dla górnika słonecznik koniecznie!
Niech pod ziemią mu będzie słoneczniej.
Kiedy w czarny węgiel się wwierca,
w bardzo czarnym, podziemnym chodniku
- niech słonecznik mu świeci od serca

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe