Najlepsze Mówi królik do baranka, jaka piękna ta pisanka. Wtem... - najlepsze życzenia
ocena: 4,83, wyświetlono: 6409
Mówi królik do baranka,
jaka piękna ta pisanka.
Wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
a baranek ciągle byczy,
że wesołych świąt wszystkim życzy.
Inne życzenia
___$$$$$$$$__$$$____$$$$______$$$$_$$$_______$$$__...
___$$$$$$$$
__$$$____$$$$______$$$$
_$$$_______$$$__$$$$$$$$$
_$$__$______$$$ $$$_____$$$
_$$_$_______$$$$$_______$$$
_$$_________$$_________$_$$.
_$$$$___ ______________$$_$$$
__$$$$________________$__$$$
____$$$$_____________$$_$$$
...
Z serca płyną te życzenia:W datę ...
Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,
Z serca życzy Ci......
Wigilijny nadszedł czas, ...
Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!
...
Drogi Ojcze! pozwól ...
Drogi Ojcze! pozwól dzisiaj
Rzec mi kilka słów:
Ukochany uwielbiony,
Żyj nam sto lat zdrów.
Nie znaj nigdy, co to troska,
Albo smutku cień,
Życzę tego z serca mego
W Twój ojcowski dzień....
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe