Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Miłosne
  4. We dwoje dyliżansem jechaliśmy wśród nocy... - najlepsze życzenia

Najlepsze We dwoje dyliżansem jechaliśmy wśród nocy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 7915

We dwoje dyliżansem jechaliśmy wśród nocy
Tuliły się nam serca i śmiały nam się oczy.
Lecz kiedy dnieć poczęło, patrzymy na kanapę:
któż siedział między nami?
AMOR - pasażer na gapę...




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ty dziadziuniu dobrze ...

Ty dziadziuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy:
zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy.
Niechaj dziadzio mój jedyny żyje długo i przyjemnie,
niech mu w szczęściu mkną godziny i niech ma pociechę ze mnie.

...
4,90
autor: nieznany

Samych radości, kolorowych jajeczek...

Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku, kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkie) życzy...



...
4,86
autor:

Kiedy Cię ujrzałem...od razu ...

Kiedy Cię ujrzałem...
od razu pokochałem
pokochałem Ciebie całą...
jaką jesteś...
Bądź i się nigdy nie zmieniaj...
Taką piękną i kochaną...
 

...
4,93
autor: nieznany

Życzę Ci najszybszej ...

Życzę Ci najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio, twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia ponieważ jesteś kimś specjalnym.

...
4,92
autor: nieznany

Na walentynki przesyłam ...

Na walentynki przesyłam całusów kilka
Delikatnych jak muśnięcie motylka
Myślę, że jak je poczujesz
To mi się zrewanżujesz.

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe