Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Miłość odwzajemniona jest dobra Lecz jeszcze... - najlepsze życzenia

Najlepsze Miłość odwzajemniona jest dobra Lecz jeszcze... - najlepsze życzenia

ocena: 4,85, wyświetlono: 3823

Miłość odwzajemniona jest dobra
Lecz jeszcze lepsza jest taka,
którą nam ofiarowano, mimo,
ze wcale o nią nie zabiegaliśmy

/William Shakspeare/




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dobranoc... śpij spokojnie ...

Dobranoc... śpij spokojnie
Ułóż się do snu by gwiazdy Ci
Oświetlały nocne myśli tak
Aby były szczęśliwe
I nikt nie zakłócił Ci pięknego snu

...
4,90
autor: nieznany

Nie zawsze można kochać,Nie zawsz...

Nie zawsze można kochać,
Nie zawsze ocierać łzy,
Lecz można się przyjaźnić
Po prostu jak ja i Ty.

...
4,93
autor: nieznany

Najserdeczniejsze życzenia ...

Najserdeczniejsze życzenia mojemu kochanemu mężczyźnie szczęścia,zdrowia, miłości, radości. Pogody ducha, jak najwięcej sukcesów w życiui spełnienia wszystkich marzeń.

...
4,99
autor: nieznany

Mój kolego studencie życzę Ci niewyczerpanych...

Mój kolego studencie
życzę Ci niewyczerpanych
pokładów energii,
świetnych pomysłów,
wymarzonej oferty pracy i
indeksu ze średnią 6:0.

...
4,96
autor:

Gorące jak słońce i ...

Gorące jak słońce i szybkie jak wiatr,
pozdrowionka znad morza przesyłam Ci ja!

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe