Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Miłość jest dawaniem, nie braniem, naprawianiem... - najlepsze życzenia

Najlepsze Miłość jest dawaniem, nie braniem, naprawianiem... - najlepsze życzenia

ocena: 4,80, wyświetlono: 4170

Miłość jest dawaniem, nie braniem,
naprawianiem nie niszczeniem,
zaufaniem, nigdy zwodzeniem,
cierpliwym znoszeniem i wiernym dzieleniem
każdej radości i każdego smutku.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

__¶______(¯`v´¯)__¶¶__...

__¶______(¯`v´¯)__¶¶
__¶¶¶__(¯`(●)´¯)__(¯`v´¯)___¶
__¶¶¶¶¶¶(_.^._)__(¯`(●)´¯)_¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶...

4,95
autor: nieznany

Literę ...

Literę "K" sama postawię
Literę "O" tobie zostawię
Literę "CH" też może być
Bez tego A nie mogę żyć
Potem postawię literę "M"
A na końcu piękny wyraz
"CIĘ"!

...
4,89
autor: nieznany

Miłość jest wielkaLecz mija ...

Miłość jest wielka
Lecz mija jak mgła
Przyjaźń jest cicha
Lecz długo trwa.

...
4,88
autor: nieznany

Dzień radosny zaświtałw złote...

Dzień radosny zaświtał
w złotej zorzy iskierce,
przyjmij, więc w podarunku
walentynkowe serce!...
4,90
autor: nieznany

W tym dniu należącym ...

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie
pragnę zaofiarować Tobie wszystkie
wspaniałości tego świata a Ty spośród
tych wybierz te które przyniosą Ci radość,
miłość i szczęście.

...
4,90
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe