ocena: 4,88, wyświetlono: 5390
Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!
Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy
życzymy wszystkim naszym Klientom,
szczęścia, spokoju, spędzenia czasu w miłym rodzinnym gronie,
wymarzonych prezentów oraz niezapomnianych atrakcji w lany poniedziałek.
Za Twe Dziadku, dobre czyny
zdrowia szczęścia, siły, chwały
dzisiaj Ci na imieniny
szczerze życzy wnuczek mały!
Życzenia na Walentynki.