Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Mamy dzisiaj walentynki, święto chłopca i dziewczynki.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Mamy dzisiaj walentynki, święto chłopca i dziewczynki.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,82, wyświetlono: 2665

Mamy dzisiaj walentynki,
święto chłopca i dziewczynki.
Takich co to się kochają
no i sobie też ufają...
Chyba, że ktoś nie ma damy,
wtedy dzień jest przerypany...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ich will zum frohen ...

Ich will zum frohen Osterfest
dir fröhlich gratulieren.
Vielleicht gelingt es irgendwo,
ein Häslein aufzuspüren.
Dann lege ich in seinen Korb
ein Blatt mit tausend Grüßen,
das soll es dir als Festgruß bringen
mit seinen flinken Füßen.

...
4,85
autor: nieznany

Bajeczne pozdrowieniaZ bajec...

Bajeczne pozdrowienia
Z bajecznej krainy
Dla bajecznego chłopca
Od bajecznej dziewczyny!

...
4,89
autor: nieznany

Zawsze Dziadziuś o wnuki ...

Zawsze Dziadziuś o wnuki
troszczy się, pamięta...
Toż Mu szczęścia i zdrowia
dziś życzą wnuczęta...

...
4,92
autor: nieznany

W dniu Walentynki niosę ...

W dniu Walentynki niosę nowinki,
Że serce moje na zawsze Twoje.
Takie wyznanie przyjmij kochanie,
A potem niech się stanie co ma być.

...
4,92
autor: nieznany

W dniu 18 urodzin życzę ...

W dniu 18 urodzin życzę Ci tak jak nikt nie życzy, spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia szczęścia i słodyczy. I życzę Ci, jak w bajce dobra wróżka by spełniło się życzenie z samego końca Twojego serduszka.

...
4,96
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe