Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,79, wyświetlono: 5225
Siedmiomilowych butów, lampy alladyna, wygranego losu na loterii,nowego modelu mercedesa, różowych okularów, samonakrywającego sięstoliczka, czapki niewidki i tony słodyczy :)
Dzisiaj jadło pokropione,
Przy śniadaniu podzielone.
Będzie wszystkim smakowało,
Aby go nie brakowało.
Żur gorący zajadamy,
Przedtem modły odmawiamy.
Bo kto żywy chwali Pana,
Choć nie każdy zje barana.
Ale jajka kolorowe,
W ciapki, plamki, oraz płowe.
Postukają sobie dzisiaj,
Taki w końcu jest obyczaj....
♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.
Niech Święta radością<...
Dziadziuś, Dziadziuś na Twoim wąsie
od ucha do ucha kołysze się uśmiech,
idąc z Tobą czuję jak rosnę
z każdym krokiem w niebieskich trampkach.
Kochany mój wielkoludzie,
czarodzieju o oczach niebieskich,
gdy wrócimy do domu na obiad,
Twoją szyję rękami obejmę.
Żadne słowa nie oddadzą tego,
kim dla mnie jesteś.
Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia.
Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle,
ile Ty dla mnie zrobiłaś.
Kocham Cię Babciu.
Życzenia na Walentynki.