Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. ›
  3. Życzenia
  4. ›
  5. Małżeństwo to piękno - bycia we dwoje. Małżeństwo... - najlepsze życzenia

Najlepsze Małżeństwo to piękno - bycia we dwoje. Małżeństwo... - najlepsze życzenia

ocena: 4,94, wyświetlono: 7753

Małżeństwo to piękno - bycia we dwoje.
Małżeństwo to poszukiwanie - drogi do celu.
Małżeństwo to skarb - którym jest Wasza miłość.
Małżeństwo to Wy - na zawsze razem.
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia...



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kiedy rano wstajÄ™ po ...

Kiedy rano wstajÄ™ po nocy samotnej, sny obecne w Ciebie jak czarpryskajÄ…, jednak myÅ›lami jestem wciąż przy Tobie. Niecierpliwie czekamna chwilÄ™, by znów ujrzeć CiÄ™. A kiedy już staniemy twarzÄ… w twarz,serce mocniej zacznie mi bić, znów bÄ™dÄ™ czuÅ‚a bliskość TwÄ…, której takpragnÄ™ z wszystkich siÅ‚.
ProszÄ...

4,95
autor: nieznany

Dla wszystkich nauczycieli ...

Dla wszystkich nauczycieli najlepsze,
najserdeczniejsze,
najcieplejsze życzenia zdrowia,
wyrozumiałości oraz cierpliwości.

...
4,88
autor: nieznany

Człowiek to stworzenie ...

Człowiek to stworzenie boże,
Co bez miłości obejść się nie może!...
4,75
autor: nieznany

Życzę Ci:Dużo zdrowia - ...

Życzę Ci:
Dużo zdrowia - "aż do bólu",
słodkiego życia jak truteń w ulu,
samych pomyślnych w życiu zdarzeń,
realizacji wszystkich skrytych marzeń.
Oraz:
W dążeniu do celu wytrwałości,
a od najbl...

4,96
autor: nieznany

Dystansu do szarej rzeczywistości,czasu na ma...

Dystansu do szarej rzeczywistości,
czasu na marzenia,
własnego miejsca na ziemi,
dobrych ludzi dookoła,
kochanych i kochajÄ…cych,
zdrowia i cierpliwości... w dniu urodzin życzę CI:)

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe