Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Literkę L sama postawię, Literkę U... - najlepsze życzenia

Najlepsze Literkę L sama postawię, Literkę U... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 1615149

Literkę L sama postawię,
Literkę U Tobie zostawię,
Literka B też może być,
Bez tego I nie mogę żyć,
Potem postawię Ę, a na końcu
ten piękny wyraz CIĘ!!!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W maleńkiej obrączce ...

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

...
4,87
autor: nieznany

Zawsze Dziadziuś o wnukitroszczy się, ...

Zawsze Dziadziuś o wnuki
troszczy się, pamięta...
Toż Mu szczęścia i zdrowia
dziś życzą wnuczęta...

...
4,92
autor: nieznany

Pełen czarów andrzejkowy ...

Pełen czarów andrzejkowy wieczór zdarza się tylko raz w roku. Jak mówi stare polskie przysłowie "Na Świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja". W ten andrzejkowy wieczór samych pomyślnych wróżb i spełnionych nadziei.
 

...
4,98
autor: nieznany

W dniu Twojego święta,chciałem Ci po...

W dniu Twojego święta,
chciałem Ci powiedzieć,
że jesteś dla mnie
najdroższa pod niebem!...
4,83
autor: nieznany

Dzisiaj jadło pokropione,Przy śniad...

Dzisiaj jadło pokropione,
Przy śniadaniu podzielone.
Będzie wszystkim smakowało,
Aby go nie brakowało.
Żur gorący zajadamy,
Przedtem modły odmawiamy.
Bo kto żywy chwali Pana,
Choć nie każdy zje barana.
Ale jajka kolorowe,
W ciapki, plamki, oraz płowe.
Postukają sobie dzisiaj,
Taki w końcu jest obyczaj.
By życzenia złożyć wszystkim,
I dalekim, oraz bliskim.
Życzę dzis...

4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe