Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Literkę L sama postawię, Literkę U... - najlepsze życzenia

Najlepsze Literkę L sama postawię, Literkę U... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 1615135

Literkę L sama postawię,
Literkę U Tobie zostawię,
Literka B też może być,
Bez tego I nie mogę żyć,
Potem postawię Ę, a na końcu
ten piękny wyraz CIĘ!!!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Żyj nam dziadku sto ...

Żyj nam dziadku sto lat
Niech Ci zdrowie i siły służą
Niech troski żadne
Twego czoła nie chmurzą
i z wnuków bądź zawsze rad.

...
4,94
autor: nieznany

Miłość, to znaczy że ...

Miłość, to znaczy że jesteś przy mnie, miłość to znaczy, że o mnie myślisz, miłość to sprawi, że mi się przyśnisz...
miłość - cóż może być piękniejszego, niż nas dwoje w Dzień Walentego!

...
4,90
autor: nieznany

Młodej parze Boże stróż, ...

Młodej parze Boże stróż,
Życie z najpiękniejszych róż!
Dużo szczęścia, własnej chatki,
I tytułu mamy, tatki.
Byście mieli tyle dziatek,
Ile razem macie latek.
Małe grube i pyskate
niech pilnują swego tatę,
by nie z...

4,95
autor: nieznany

Ein Häschen kam gehoppelt und hat...

Ein Häschen kam gehoppelt und hat
mein Handy aufgemoppelt. Darum die
verspäteten Ostergrüße und für das
Häschen nur das Süße.

4,84
autor:

Z serca płyną te życzenia:W datę ...

Z serca płyną te życzenia:
W datę Twego urodzenia
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Ci służy,
Uśmiech stale miej na twarzy,
Niech się spełni, o czym zamarzysz!
Niech Ci towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Twa uroda.
Dni w radości niech Ci płyną,
Z serca życzy Ci......
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe