Najlepsze Liścik ten do Ciebie piszę, bo coś w głębi... - najlepsze życzenia
ocena: 4,96, wyświetlono: 4570
Liścik ten do Ciebie piszę,
bo coś w głębi serca słyszę.
Jeśli chcesz to go przeczytaj,
gdy przeczytasz to nie pytaj
Bo gdy Ciebie zobaczyłam
to o Tobie w nocy śniłam.
Bardzo mi się spodobałeś
coś pięknego w sobie miałeś.
Twoje usta, oczy, włosy,
mają w sobie dar uroczy.
A Twój uśmiech miły taki,
jakby gdzieś śpiewały ptaki.
Może głupstwo wypisałam,
lecz się w Tobie zakochałam!
Inne życzenia
Babciu miła, dobrotliwa, ...
Babciu miła, dobrotliwa,
bądź wesoła i szczęśliwa,
niech Ci wszystko dobre służy,
żyj spokojnie i bez burzy.
...
Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,...
Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.
Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz W...
(Imię) dziś wielki dzień ...
(Imię) dziś wielki dzień Twojego święta
i (moje imię) o Tobie pamięta
więc z okazji (cyfra-wiek) urodzin
składam ci moc życzeń:
uśmiechu, zdrowia, radości,
mnóstwa prezentów i gości,
przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych
i uś...
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe