Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz karę konie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz karę konie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 4258

Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz karę konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami, a ja zostałam sama z życzeniami. Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce, co spada tutaj z obłoków, będę Ci życzyć Do siego Roku!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Życzę Ci, abyś odnalazła:w ciszy...

Życzę Ci, abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach
wielkość natchnienia,
a w sobie miło...

4,77
autor: nieznany

Dziś dzień Dziadku nie ...

Dziś dzień Dziadku nie psocimy,
tylko dobrze Ci życzymy.
Ty wybronisz nas od draki
bośmy małe rozrabiaki.
Całujemy Cię serdecznie,
żyj nam Dziadku długo wiecznie.

...
4,89
autor: nieznany

Zawsze Dziadziuś o wnuki ...

Zawsze Dziadziuś o wnuki
troszczy się, pamięta...
Toż Mu szczęścia i zdrowia
dziś życzą wnuczęta...

...
4,92
autor: nieznany

Bóg jest dobry! Przyszedł na św...

Bóg jest dobry!
Przyszedł na świat w Dzieciątku Jezus,
By mnie sobą nie speszyć,
by mnie rozbroić miłością....
Głębokiej radości
i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa,
Do siebie - na dziś, na jutro,...
na cały Nowy Rok!

...
4,84
autor: nieznany

We dwoje dyliżansem ...

We dwoje dyliżansem jechaliśmy wśród nocy
Tuliły się nam serca i śmiały nam się oczy.
Lecz kiedy dnieć poczęło, patrzymy na kanapę:
któż siedział między nami?
AMOR - pasażer na gapę...

...
4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe