Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz kare... - najlepsze życzenia

Najlepsze Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz kare... - najlepsze życzenia

ocena: 4,99, wyświetlono: 5859

Kuligiem chciałam do Ciebie jechać,
lecz kare konie nie chciały czekać.
Porwały sanie, mkną pod gwiazdami
a ja zostałam sama z życzeniami.
Ale gdy tylko okno otworzysz,
w świeżym płateczku życzenia złożę,
w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę ci życzyć. Do siego Roku!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Płoną sztuczne ognie, ...

Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka,
idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana. niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.
 

...
4,92
autor: nieznany

Przychodzimy dziś do ...

Przychodzimy dziś do Ciebie Dziadziu ukochany
by Ci złożyć w dniu imienin to, co posiadamy.
Serca nasze i myśl szczerą Tobie poświęconą
przyjmij dar ten który składa Twoich wnuków grono.

...
4,93
autor: nieznany

Z okazji imienien, życzę ...

Z okazji imienien, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli,
a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!...
4,80
autor: nieznany

Tajemnicą jesteś,z księg...

Tajemnicą jesteś,
z księgi czarów - zbiegłą,
mgłą zaklętą,
którą nieliczni tylko przejdą.
Kobieto - puchu marny,
a nie do zdobycia.
Kobieto - ile w tym słowie
- piękna, miłości i życia.

...
4,82
autor: nieznany

Boże Narodzenie wkrótce, ...

Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze
Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
By spełniło się choć jedno z twoich marzeń
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!

...
4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe