Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 5,00, wyświetlono: 2225
We dwoje dyliżansem jechaliśmy wśród nocy
Tuliły się nam serca i śmiały nam się oczy.
Lecz kiedy dnieć poczęło, patrzymy na kanapę:
któż siedział między nami?
AMOR - pasażer na gapę...
Wszystko, co tylko miłe na świecie,
Wszystko, co tylko pomyślność wróży,
Niech się wam w jedno ogniwo splecie
I będzie szczęściem w życia podróży!
__________________-$$$$
___________________$$_$$
_$$________________$$__$$
$$$$$_$$$$$__$$$$___$$__$$
$$$_$$$___$$$__$$$___$$__$$
$$$________$__$__$____$$__$$
$$____________$$_$$$$$$$__$$
$$______________$$___$_____$
$__$■$____$■$___$$________$$
$$____=▼=_____$$__________$
Życzenia na Walentynki.