Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Kocham Ciebie, więc dobrze mi jak w niebie! Buzi,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Kocham Ciebie, więc dobrze mi jak w niebie! Buzi,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 6566

Kocham Ciebie, więc dobrze mi jak w niebie! Buzi, buzi i cmok, jesteśmy po ślubie już rok!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Tęskno i smutno, cicho ...

Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!
 

...
4,98
autor: nieznany

Błędów w życiu popełniłam ...

Błędów w życiu popełniłam wiele,
Rany są w sercu., nie na ciele.
Gdybym mogła cofnąć czas,
Lepiej by było wśród Nas.
Na Twą miłość nie zasługuje,
Między Nami wszystko psuje.
Zostawić możesz teraz mnie,
Bo skrzywdziłam bardzo Cie.
O niczym wtedy nie wiedziałeś,
Bo za bardzo mnie kochał...

4,84
autor: nieznany

Pozdrowienia od żołnierza,który ciągl...

Pozdrowienia od żołnierza,
który ciągle czas odmierza,
Twoje listy to zaleta
żołnierz tęskni i pamięta!

...
4,92
autor: nieznany

Aby serduszko Twoje ...

Aby serduszko Twoje
gorące było zawsze jak słońce...
A uśmiech Twój radosny
przypominał zapach wiosny..

...
4,92
autor: nieznany

Dziadziuś, Dziadziuś ...

Dziadziuś, Dziadziuś na Twoim wąsie
od ucha do ucha kołysze się uśmiech,
idąc z Tobą czuję jak rosnę
z każdym krokiem w niebieskich trampkach.
Kochany mój wielkoludzie,
czarodzieju o oczach niebieskich,
gdy wrócimy do domu na obiad,
Twoją szyję rękami obejmę.

...
4,98
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe