Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Kocham Ciebie, więc dobrze mi jak w niebie! Buzi,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Kocham Ciebie, więc dobrze mi jak w niebie! Buzi,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 6570

Kocham Ciebie, więc dobrze mi jak w niebie! Buzi, buzi i cmok, jesteśmy po ślubie już rok!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Czy będziesz daleko ...

Czy będziesz daleko czy będziesz blisko,
niech Ci to zdjęcie przypomni wszystko!

...
4,92
autor: nieznany

Mile spędzonych Świąt ...

Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych,
Smacznego jajka i wesołej zabawy
W lany poniedziałek
życzy ...

...
4,88
autor: nieznany

Bajeczne pozdrowieniaZ bajec...

Bajeczne pozdrowienia
Z bajecznej krainy
Dla bajecznego chłopca
Od bajecznej dziewczyny!

...
4,89
autor: nieznany

Wiedziałam, że pójdąc ...

Wiedziałam, że pójdąc w tą stronę
Spotkam tam Ciebie.
Lecz nigdy nie śmiałam przypuszczać,
Że życie me zmienisz w słodycz.
Pokochałam Cię wtedy i kochać będę,
A największym szczęściem,
Które mi dałeś byłeś TY......
4,87
autor: nieznany

Z rana samegoprzesyłam buzia...

Z rana samego
przesyłam buziaczka słodkiego
i rozkosznego, i namiętnego,
i bardzo wyjątkowego.
Rozkoszuj się nim przez cały dzień,
niech na Twój uśmiech nie pada żaden cień.
Uśmiechaj się od ucha do ucha,
nawet gdyby do nosa wpadła Ci mucha.
Słoneczko niech świeci jasno na niebie,
takie ciepl...

4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe