Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,84, wyświetlono: 6926
Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)
Ktoś bardzo Cię kocha
Nie powiem Ci kto
I myśli o Tobie nie powiem Ci co
W myślach całuje nie powiem Ci jak
Lecz cierpi i czuje
Że Ciebie wciąż brak
Ktoś bardzo Ci bliski
Nie powiem Ci kto
Chciałby C...
Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci,
przeżytych w zgodzie ze światem
i z sobą samym, pełnych życia
i miłości Świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego Sylwestra!!!
Dużo zdrowia i uśmiechów pisków wrzasków i zabawy moc sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.
GRATULA...
Beautiful eyes, beautiful face,
I'm shy to talk to you.
You're the eagle I must watch
No matter what I do.
You're the beauty, wild and free,
The mistress of my eyes,
Rolling through exultant air,
Alone in pristine skies.
I would take you for my own
Could I but have your wings,
Życzenia na Walentynki.