Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Kobieta - to piekło, czy słodki piernik w miodzie, to... - najlepsze życzenia

Najlepsze Kobieta - to piekło, czy słodki piernik w miodzie, to... - najlepsze życzenia

ocena: 4,73, wyświetlono: 4133

Kobieta - to piekło,
czy słodki piernik w miodzie,
to uśmiech poranka,
samochód - dobra marka,
jajecznica na śniadanie,
czy czyste co dzień ubranie?
A może zmora zielona,
przy której każdy kona,
czy trucizna w galaretce,
niech spróbuje kto zechce.
Dla mnie jesteś:
słodki piernik w miodzie,
uśmiech poranka,
samochód - dobra marka,
jajecznica na śniadanie
i czyste co dzień ubranie!
Kocham Cię! Kochanie


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dziadku, Dziadku, czy ...

Dziadku, Dziadku, czy to Ty?
Coś na Twojej głowie lśni.
To korona! Słowo daje!
Przecież znam korony z bajek.

...
4,92
autor: nieznany

W maleńkiej obrączce ...

W maleńkiej obrączce uczuć cały świat
miłość, obowiązek i wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka a znaczy tak wiele,
na całe życie włożona w kościele. ...
4,89
autor: nieznany

W dniu 18- tych urodzin ...

W dniu 18- tych urodzin życzę Ci:
- subtelnej niecierpliwości wiosny
- łagodnego wzrastania lata
- cichej dojrzałości jesieni
- mądrości dostojnej zimy.
 

...
4,88
autor: nieznany

Kolorowych snów, uśmiechu od uc...

Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,
co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół
i wesołej rodzinki
życzy.....
4,88
autor: nieznany

Ein Häschen kam gehoppelt und hat...

Ein Häschen kam gehoppelt und hat
mein Handy aufgemoppelt. Darum die
verspäteten Ostergrüße und für das
Häschen nur das Süße.

4,84
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe