Najlepsze Kobieta - to piekło, czy słodki piernik w miodzie, to... - najlepsze życzenia
ocena: 4,73, wyświetlono: 4133
Kobieta - to piekło,
czy słodki piernik w miodzie,
to uśmiech poranka,
samochód - dobra marka,
jajecznica na śniadanie,
czy czyste co dzień ubranie?
A może zmora zielona,
przy której każdy kona,
czy trucizna w galaretce,
niech spróbuje kto zechce.
Dla mnie jesteś:
słodki piernik w miodzie,
uśmiech poranka,
samochód - dobra marka,
jajecznica na śniadanie
i czyste co dzień ubranie!
Kocham Cię! Kochanie
Inne życzenia
Dziadku, Dziadku, czy ...
Dziadku, Dziadku, czy to Ty?
Coś na Twojej głowie lśni.
To korona! Słowo daje!
Przecież znam korony z bajek.
...
W maleńkiej obrączce ...
W maleńkiej obrączce uczuć cały świat
miłość, obowiązek i wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka a znaczy tak wiele,
na całe życie włożona w kościele. ...
W dniu 18- tych urodzin ...
W dniu 18- tych urodzin życzę Ci:
- subtelnej niecierpliwości wiosny
- łagodnego wzrastania lata
- cichej dojrzałości jesieni
- mądrości dostojnej zimy.
...
Kolorowych snów, uśmiechu od uc...
Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,
co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół
i wesołej rodzinki
życzy.....
Ein Häschen kam gehoppelt und hat...
Ein Häschen kam gehoppelt und hat
mein Handy aufgemoppelt. Darum die
verspäteten Ostergrüße und für das
Häschen nur das Süße.
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe