Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Kobieta - to piekło, czy słodki piernik w miodzie, to... - najlepsze życzenia

Najlepsze Kobieta - to piekło, czy słodki piernik w miodzie, to... - najlepsze życzenia

ocena: 4,73, wyświetlono: 4136

Kobieta - to piekło,
czy słodki piernik w miodzie,
to uśmiech poranka,
samochód - dobra marka,
jajecznica na śniadanie,
czy czyste co dzień ubranie?
A może zmora zielona,
przy której każdy kona,
czy trucizna w galaretce,
niech spróbuje kto zechce.
Dla mnie jesteś:
słodki piernik w miodzie,
uśmiech poranka,
samochód - dobra marka,
jajecznica na śniadanie
i czyste co dzień ubranie!
Kocham Cię! Kochanie


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Bajeczne pozdrowieniaZ bajec...

Bajeczne pozdrowienia
Z bajecznej krainy
Dla bajecznego chłopca
Od bajecznej dziewczyny!

...
4,89
autor: nieznany

Myślę sobie każdej nocyaby spojr...

Myślę sobie każdej nocy
aby spojrzeć Tobie w oczy
wiem za późno na marzenia
więc przesyłam pozdrowienia!
 

...
4,92
autor: nieznany

W dniu Twojego świętanajpiękniejsze życze...

W dniu Twojego święta
najpiękniejsze życzenia
samych radosnych chwil
i spełnienia nawet tych
najskrytszych marzeń
życzy ... ...
4,81
autor: nieznany

Tam pod ziemią...

Tam pod ziemią, w ciemnym chodniku wielu pracuje dzielnych górników. Ciężka to praca czarnego człowieka, dzwonią kilofy pot z czoła ścieka. Gdy nam słoneczko zagląda do domu, górnik pracuje w kopalni zmęczony. Za czarny węgiel i za sól białą
c...

4,86
autor:

Żadne słowa nie oddadzą ...

Żadne słowa nie oddadzą tego,
kim dla mnie jesteś.
Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia.
Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle,
ile Ty dla mnie zrobiłaś.
Kocham Cię Babciu.

...
4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe