Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,88, wyświetlono: 14560
Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)
Miłość, to znaczy że jesteś przy mnie, miłość to znaczy, że o mnie myślisz, miłość to sprawi, że mi się przyśnisz...
miłość - cóż może być piękniejszego, niż nas dwoje w Dzień Walentego!
Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.
Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju...
Dzień doberek na rondelek
czy już wstał mój kartofelek?
Humor mam dziś beznadziejny
ktoś mi z rana jest potrzebny!
W dniu dzisiejszym drogi Tatku,
zdrowia, szczęścia i dostatku.
W życiu samych przyjemności,
w duszy niechaj spokój gości.
Życzenia na Walentynki.