Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,85, wyświetlono: 8482
Każda pewnie więcej Ci może dać,
lub będzie chciała tylko brać,
a ja Ci dałam coś najcenniejszego,
coś co można oddać tylko najdroższemu,
Coś co dużo nie kosztuje,
ale każdy to szanuje.
Ja to właśnie daje Tobie,
Bo zależy mi na Tobie,
wiec serduszko w podarunku
bo CIĘ KOCHAM mój skarbulku!
Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
...
Miodu w dzbanuszku,
miłości w serduszku,
karpi bez ości,
wiele radości,
mnóstwa blasku,
w opłatkach trzasku,
bliskich u boku w
NOWYM ROKU
Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
Tyle szczęścia i słodyczy
w dniu urodzin tobie życzy
Życzę Ci...
...spokojnego snu
i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to,
czego od dawna pragnęłaś,
a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim
mogła przetrwać złe chwile;
...wiosny - tego zachwytu,
który ciągle przerasta Twoje oczekiwani...
Jesteś mym słońcem,
moim natchnieniem.
Jesteś najskrytszych
marzeń spełnieniem.
Jesteś mi rajem,
wielką radością
zawsze pozostań moją miłością.
Życzenia na Walentynki.