Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Karpicka, barscycka, kapecke wódecki, co by smakowały... - najlepsze życzenia

Najlepsze Karpicka, barscycka, kapecke wódecki, co by smakowały... - najlepsze życzenia

ocena: 4,85, wyświetlono: 5560

Karpicka, barscycka, kapecke wódecki, co by smakowały wsysckie potrawecki. Mrozicku, śniezycku, miłości po zmrocku, samego dobrego w Świeta i w Nowym Rocku!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Z okazji Dnia Nauczyciela ...

Z okazji Dnia Nauczyciela
wszystkim nauczycielom życzę
dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy,
Sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.
Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej pracy!

...
4,96
autor: nieznany

Z bukietem róż nie mogę ...

Z bukietem róż nie mogę przyjść
by złożyć Ci życzenia.
Więc proszę los, by spełnił
Twe najskrytsze marzenia!!!

...
4,93
autor: nieznany

Radości z każdego dnia, ...

Radości z każdego dnia, szczęścia, które wiecznie trwa. Sukcesów w każdej dziedzinie życia z całego serca Tobie życzę!

...
4,97
autor: nieznany

Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych...

Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, genialnych pomysłów, wspaniałej oferty pracy i indeksu ze średnią 6,0;)

...
4,87
autor:

Każda pewnie więcej ...

Każda pewnie więcej Ci może dać,
lub będzie chciała tylko brać,
a ja Ci dałam coś najcenniejszego,
coś co można oddać tylko najdroższemu,
Coś co dużo nie kosztuje,
ale każdy to szanuje.
Ja to właśnie daje Tobie,
Bo zależ...

4,85
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe