Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jeszcze troszkę słonko moje, I będziemy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jeszcze troszkę słonko moje, I będziemy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 5028

Jeszcze troszkę
słonko moje,
I będziemy
znów we dwoje.
Jeśli powiem nie kocham
to skłamię a jeśli powiem
kocham - czy uwierzysz


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dzień świętego WalentegoTo dzień...

Dzień świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego!
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają!

...
4,79
autor: nieznany

Niych wom szychta je wesoło...

Niych wom szychta je wesoło,
niych niy poci się wom czoło,
niych tworz wasza ni bydzie brudno,
niych praca
ni bydzie trudno,
niych zarobków bydzie wiele,
w dni robocze i niedziele.

...
4,89
autor:

Miłość, to znaczy że ...

Miłość, to znaczy że jesteś przy mnie, miłość to znaczy, że o mnie myślisz, miłość to sprawi, że mi się przyśnisz...
miłość - cóż może być piękniejszego, niż nas dwoje w Dzień Walentego!

...
4,90
autor: nieznany

╱⋏╲.. ...

╱⋏╲.. ......... ...........╱⋏╲
`````((((((())))
````((((((/(/())))))_
````(((((((/()))))))))
````(((((((/()))))'●(
`.``((((((((/')) O'_/
-..----`(((((((_/'(-----------_(\ _/)
----(((((((|█...

4,45
autor: nieznany

Bajeczne pozdrowieniaZ bajecz...

Bajeczne pozdrowienia
Z bajecznej krainy
Dla bajecznego chłopca
Od bajecznej dziewczyny!

...
4,97
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe