Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jesli czujesz sie czasem maly, smutny, bezuzyteczny... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jesli czujesz sie czasem maly, smutny, bezuzyteczny... - najlepsze życzenia

ocena: 5,01, wyświetlono: 4646

Jesli czujesz sie czasem maly, smutny, bezuzyteczny i w depresji, to pomysl, ze kiedys byles najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w grupie!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kolorowych snów, uśmiechu od uc...

Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,
co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół
i wesołej rodzinki
życzy.....
4,88
autor: nieznany

Ile w w Brawo o Feel ...

Ile w w Brawo o Feel plotek,
ile fanek Tokio Hotel,
ile złotych myśli Dody,
ile ciuchów wyszło z mody...
tyle we mnie dobrych chęci
żeby z Tobą zacząć kręcić.

...
4,84
autor: nieznany

Kocham każde twe spojrzenieKocham każdy...

Kocham każde twe spojrzenie
Kocham każdy uśmiech Twój
Żadnych skarbów ja nie pragnę
tylko żebyś został mój!

...
4,85
autor: nieznany

Cóż z tego, że pada,Cóż z teg...

Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!...
4,90
autor: nieznany

Najlepsze na świecie ...

Najlepsze na świecie śniadanie?
Ciebie z rana całowanie.
Choć jesteś teraz daleko,
wysyłam w tym smsie
całusów kilkadziesiąt deko.

...
4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe