Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jeść można ile się chce... A cierpieć -... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jeść można ile się chce... A cierpieć -... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 4252

Jeść można ile się chce...
A cierpieć - ile trzeba...
Ale po burzy zawsze jest słońce...
A najważniejsze w życiu jest,
żebyś znalazł drogę
na której nie potrącisz
drugiego człowieka...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Najdroższa Babciu! Zawsze cierp...

Najdroższa Babciu!
Zawsze cierpliwa,
oddana, troskliwa,
zawsze spiesząca z pomocą,
żyj w szczęściu i zdrowiu.
Sto lat!

...
4,84
autor: nieznany

18-sty wybił roczek,w doros...

18-sty wybił roczek,
w dorosłe życie zrobiłeś kroczek,
niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja
i to co złe, niech Cię omija.
Wszystko co pragniesz, by Twoje było
i o czym marzysz, by się spełniło.
...

4,92
autor: nieznany

Płoną sztuczne ognie, ...

Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka,
idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana. niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.
 

...
4,92
autor: nieznany

Gdy pościel rozkładasz, ...

Gdy pościel rozkładasz,
I do snu się układasz,
Popatrz na gwiazdy na niebie
Każda z nich to pocałunek dla Ciebie!

...
4,93
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszego ...

Z okazji narodzin waszego synka,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam,
aby rosła duża, silna i zdrowa,
i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.

...
5,02
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe