Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jeść można ile się chce... A cierpieć -... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jeść można ile się chce... A cierpieć -... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 4249

Jeść można ile się chce...
A cierpieć - ile trzeba...
Ale po burzy zawsze jest słońce...
A najważniejsze w życiu jest,
żebyś znalazł drogę
na której nie potrącisz
drugiego człowieka...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Czy wiesz jakie jest ...

Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie ? - Mężczyzna, a wiesz czemu?
Bo ma piersi bez mleka,
ptaszka bez skrzydełek,
jajka bez skorupek
i worek bez pieniędzy
dlatego 80% kobiet już nie wychodzi za maź,
bo zroz...

4,88
autor: nieznany

Z okazji Dnia Nauczyciela ...

Z okazji Dnia Nauczyciela
wszystkim nauczycielom życzę
dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy,
Sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów.
Niech Wam sprzyja los w tej niełatwej pracy!

...
4,96
autor: nieznany

Ktoś bardzo Cię kochaNie powie...

Ktoś bardzo Cię kocha
Nie powiem Ci kto
I myśli o Tobie nie powiem Ci co
W myślach całuje nie powiem Ci jak
Lecz cierpi i czuje
Że Ciebie wciąż brak
Ktoś bardzo Ci bliski
Nie powiem Ci kto
Chciałby Ci wyznać nie powiem Ci co

4,90
autor: nieznany

Znasz bajkę o 5 misiach?1.Rozbierz misie...

Znasz bajkę o 5 misiach?
1.Rozbierz misie
2.Połóż misie
3.Oddaj misie
4.Ubierz misie
5.Wynoś misie

...
4,89
autor: nieznany

Mamo -Ty mnie życia ...

Mamo -Ty mnie życia uczyłaś,
wszystko co miałaś mi poświęciłaś,
nikt nie ofiaruje mi nigdy więcej,
dziś Ci więc daje serce w podzięce!
Twoja kochana (imię)!

...
4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe