Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jeść można ile się chce... A cierpieć -... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jeść można ile się chce... A cierpieć -... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 4254

Jeść można ile się chce...
A cierpieć - ile trzeba...
Ale po burzy zawsze jest słońce...
A najważniejsze w życiu jest,
żebyś znalazł drogę
na której nie potrącisz
drugiego człowieka...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Najwspanialsza! Najmądrzejsza! ...

Najwspanialsza! Najmądrzejsza!
Najukochańsza Babciu!
Z okazji Twojego święta stu lat radosnego życia
W gronie kochających Cię dzieci
i wnuków życzy......
4,90
autor: nieznany

Lilia rozkwita a róża ...

Lilia rozkwita a róża opada
piękny tulipan listeczki składa.
A ja Ci składam szczere życzenia
życzę Ci szczęścia i powodzenia
to co mile i wymarzone
w dniu twych urodzin będzie spełnione.

...
4,82
autor: nieznany

W dniu 18 urodzin życzę ...

W dniu 18 urodzin życzę Ci tak jak nikt nie życzy, spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia szczęścia i słodyczy. I życzę Ci, jak w bajce dobra wróżka by spełniło się życzenie z samego końca Twojego serduszka.

...
4,96
autor: nieznany

Jeśli chcesz bym z Tobą ...

Jeśli chcesz bym z Tobą był, wiedz że piwo będę pił.
 

...
4,88
autor: nieznany

Mój kolego studencie życzę Ci niewyczerpanych...

Mój kolego studencie
życzę Ci niewyczerpanych
pokładów energii,
świetnych pomysłów,
wymarzonej oferty pracy i
indeksu ze średnią 6:0.

...
4,96
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe