Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jeść można ile się chce... A cierpieć -... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jeść można ile się chce... A cierpieć -... - najlepsze życzenia

ocena: 4,88, wyświetlono: 4246

Jeść można ile się chce...
A cierpieć - ile trzeba...
Ale po burzy zawsze jest słońce...
A najważniejsze w życiu jest,
żebyś znalazł drogę
na której nie potrącisz
drugiego człowieka...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Drogi Ojcze! pozwól ...

Drogi Ojcze! pozwól dzisiaj
Rzec mi kilka słów:
Ukochany uwielbiony,
Żyj nam sto lat zdrów.
Nie znaj nigdy, co to troska,
Albo smutku cień,
Życzę tego z serca mego
W Twój ojcowski dzień....
4,91
autor: nieznany

Wiele zdrowia i radościniech Wielk...

Wiele zdrowia i radości
niech Wielkanoc u Was gości
Jajko niech Wam też smakuje
a Zając wody nie żałuje.

...
4,87
autor: nieznany

Krasnal mi mówił, że ...

Krasnal mi mówił, że idziesz już spać
więc coś w prezencie chciałam Ci dać
Chcę to wyrazić przez 1000 słów
lecz powiem króciutko:
SŁODZIUTKICH SNÓW!

...
4,96
autor: Darek

Skromny pierścień na dłoni,...

Skromny pierścień na dłoni,
mówi dobrze o niej,
włosy gładko ułożone,
dla mych rąk stworzone,
usta - niespokojne,
gdy moich czuje dotyk.
Kobieta - najsilniejszy narkotyk.

...
4,87
autor: Marcin

Co się będę rozpisywaćChcę Ci cz...

Co się będę rozpisywać
Chcę Ci czas Twój wciąż ożywiać,
Z Tobą dalej w życie iść,
Przyjacielem Twoim być!...
4,86
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe