Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jeść można ile się chce... A cierpieć - ile... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jeść można ile się chce... A cierpieć - ile... - najlepsze życzenia

ocena: 4,97, wyświetlono: 6427

Jeść można ile się chce...
A cierpieć - ile trzeba...
Ale po burzy zawsze jest słońce...
A najważniejsze w życiu jest,
żebyś znalazła drogę
na której nie potrącisz
drugiego człowieka...


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Najlepsze życzonka, ...

Najlepsze życzonka,
wielkiego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
szczęścia dużego jak smok,
pomyślności na kolejny życia rok
i miłości, bo ona dostarczy Ci radości. ...
4,86
autor: nieznany

Do Ciebie Jezu wyciągam ...

Do Ciebie Jezu wyciągam ręce,
bo ty mnie kochasz najgoręcej,
Ty mi się dzisiaj oddałeś cały,
w tej przenajświętszej Hostii białej.

...
5,00
autor: nieznany

By...kurna Cię pogięło ...

By...kurna Cię pogięło 18 lat minęło
Więc życzenia przyjmij Bycze...
By...czegoś Ci nie brakło
Gdy zacznie sie impreza
Bo to jest cięka praca
Gdy nadużyjesz trunkow
I masz Wielkiego KC-a

...
4,85
autor: nieznany

W dniu 18- tych urodzin ...

W dniu 18- tych urodzin życzę Ci:
- subtelnej niecierpliwości wiosny
- łagodnego wzrastania lata
- cichej dojrzałości jesieni
- mądrości dostojnej zimy.
 

...
4,88
autor: nieznany

Gdy obniża ci się krzywa, ...

Gdy obniża ci się krzywa, napij się dobrego piwa.
 

...
4,97
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe