Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Jedni piszą ideały. Drudzy piszą bo kochają. A... - najlepsze życzenia

Najlepsze Jedni piszą ideały. Drudzy piszą bo kochają. A... - najlepsze życzenia

ocena: 4,89, wyświetlono: 6018

Jedni piszą ideały.
Drudzy piszą bo kochają.
A ja piszę skromnie.
Nie zapomnij o mnie.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Cóż z tego, że pada,Cóż z teg...

Cóż z tego, że pada,
Cóż z tego, że mży?
Bez względu na pogodę
Dla mnie słońcem - Ty!...
4,90
autor: nieznany

Życzę Ci szczęścia tak ...

Życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba.
Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata, dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni.
Dużo wzlotów i szaleństw,
Dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół,
Cudownych ucz...

4,89
autor: nieznany

Tęskno i smutno, cicho i ciemno......

Tęskno i smutno, cicho i ciemno...
A wiesz dlaczego? Bo nie jesteś ze mną!
Świeci księżyc, kończę pisanie, całuję Twe usta.
DOBRANOC KOCHANIE!

...
4,85
autor: Basia

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,...

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdeczn...

4,86
autor:

♥.•**•.♥♥•**&#...

♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.

Niech Święt...

4,54
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe