Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Ja życzę wszystkim chłopakom, aby ich dzieciństwo... - najlepsze życzenia

Najlepsze Ja życzę wszystkim chłopakom, aby ich dzieciństwo... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 5619

Ja życzę wszystkim chłopakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Mała Kruszynko! Z okazji ...

Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

...
4,95
autor: nieznany

Dziś juz czytam i piszę ...

Dziś juz czytam i piszę
i rachuję gładko...
Jakże ja Ci za wszystko
podziękuję Tato.
To Ci obiecuję:
czy w domu, czy w szkole,
zawsze i wszędzie
dziecko Twe Tatusiu grzeczne
i skromne będzie....
4,78
autor: nieznany

Dziecko otrzymuje życie ...

Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.

...
4,91
autor: nieznany

Do cywila jeszcze długoa REZER...

Do cywila jeszcze długo
a REZERWA to marzenie
ja tymczasem ci przesyłam
widokówkę z pozdrowieniem!

...
4,88
autor: nieznany

Marzeń o które warto ...

Marzeń o które warto walczyć.
Radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011
oby nie był gorszy od ...

4,91
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe