Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Ja wstawię się za Tobą I z podniesioną głową Dziękował... - najlepsze życzenia

Najlepsze Ja wstawię się za Tobą I z podniesioną głową Dziękował... - najlepsze życzenia

ocena: 4,95, wyświetlono: 3986

Ja wstawię się za Tobą
I z podniesioną głową
Dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie,
W radości i w potrzebie,
Na lepsze i na złe.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Świerszcz swój koncert ...

Świerszcz swój koncert zakończył.
Króliczek pracą się zmęczył.
Nawet rybki w wodzie poszły spać.
A ja na dobranoc chcę ci buzi dać....
4,90
autor: nieznany

Dziecko otrzymuje życie ...

Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.

...
4,91
autor: nieznany

Wiele bym Ci życzyć ...

Wiele bym Ci życzyć chciała,
ale jestem bardzo mała
dam buziaczka szczerze za to,
zamiast życzeń - przyjmij to, Tato!

...
4,89
autor: nieznany

Boże Narodzenie wkrótce, ...

Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze
Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
By spełniło się choć jedno z twoich marzeń
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!

...
4,91
autor: nieznany

Powiedz, czemu na świecie ...

Powiedz, czemu na świecie
Tak szybko płyną dni?
Zawsze ktoś za kimś tęskni
i zawsze ktoś o kimś śni.
Dlaczego szczęście zawsze ucieka
Choć blisko zdaje się być?

...
4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe