Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,95, wyświetlono: 3986
Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.
...
Wiele bym Ci życzyć chciała,
ale jestem bardzo mała
dam buziaczka szczerze za to,
zamiast życzeń - przyjmij to, Tato!
Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze
Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
By spełniło się choć jedno z twoich marzeń
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!
Powiedz, czemu na świecie
Tak szybko płyną dni?
Zawsze ktoś za kimś tęskni
i zawsze ktoś o kimś śni.
Dlaczego szczęście zawsze ucieka
Choć blisko zdaje się być?
Życzenia na Walentynki.