Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Ja polowy mundur noszę, I całusy z dala śle. Nie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Ja polowy mundur noszę, I całusy z dala śle. Nie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,86, wyświetlono: 5456

Ja polowy mundur noszę,
I całusy z dala śle.
Nie zapomnij o żołnierzu,
Który bardzo kocha Cię.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dla 18-latki najśliczniejsze kwiatki......

Dla 18-latki najśliczniejsze kwiatki...

Dużo luzu i urody
Dobrego humoru i ducha pogody
Supermena boskiego
Ślicznego i dzianego
Matury zdania
Ciągłego kochania
Ciuchach przebierania
Wili z basenem jako mieszkania
Imprez niezapomnianych
Przyjaciół oddanych
Zadu zgrabniutkiego

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
Życzy...

...
4,86
autor: Marcin

Wir wünschen Dir ein ...

Wir wünschen Dir ein frohes und gesundes Osterfest.
Verlebe ein paar schöne Tage bei Deinem Wolfgang
Herzlichen Gruß an alle und ein fröhliches Ostereiersuchen!

...
4,93
autor: nieznany

Może inna da Ci wszystkoabyś tylko...

Może inna da Ci wszystko
abyś tylko dla niej żył,
ja Ci daję fotografię
abyś myślą przy mnie był.

...
4,91
autor: nieznany

W tak uroczystym dniu, ...

W tak uroczystym dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Sakramentu Chrztu Świętego i wstąpienie do wspólnoty Kościoła, życzę Ci, abyś zawsze miała ufność w Bogu, kierowała się wrżliwym sercem, a cele, które sobie wytyczysz, by zawsze były szlachetne.

...
4,85
autor: nieznany

Śniadania nie jem bo ...

Śniadania nie jem bo myślę o Tobie,
obiadu nie jem bo myślę o Tobie,
kolacji nie jem bo myślę o Tobie,
a w nocy nie śpię bo chce mi się jeść :)

...
4,82
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe