Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,89, wyświetlono: 987592
Jak ptak śpiewający o mgły błękicie,
jak kwiat, w którym nagle budzi się życie,
jak złote marzenie co nie chce się spełnić,
jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić,
jak różowy pokoik, którego słońce opromienia,
tak ja ślę ci najlepsze życzenia
╱⋏╲.. ......... ...........╱⋏╲
`````((((((())))
````((((((/(/())))))_
````(((((((/()))))))))
````(((((((/()))))'●(
`.``((((((((/')) O'_/
-..----`(((((((_/'(-----------_(\ _/)
----(((((((|██\___)------,(((( ^`\-
------((((|████ ●|\-- --((((-- (●-\-
----------\████●|--\,(((((-, ,----.\
--,,,_-...
Kiedy nie ma Ciebie,
Smutno płynie czas.
Nie ma gwiazd na niebie,
Nawet księżyc zgasł,
Ciągle pada deszcz,
Wolniej krąży ziemia,
Płaczą gałęzie drzew.
Kiedy Ciebie nie ma,
Smutek pada cieniem
Na pola i lasy.
Kiedy nie ma Ciebie,
Nie ma Twoich słów,
Tylko są marzenia.
Kiedy ujrzę Cię zn&oacut...
Zapomne o tym co mnie boli, zapomne o ciężkiej niedoli,
Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie.
Kochajcie się, ale nie róbcie z miłości kajdanów. Niech miłość będzie jak poruszający się ocean pomiędzy brzegami waszych dusz. Wypełniajcie nawzajem swoje filiżanki, ale nie pijcie z tej samej. Dajcie sobie swojego chleba, ale nie jedzcie z tego samego bochenka. Śpiewajcie i tańczcie razem, cieszcie się,ale pozwólcie sobie być osobno. jak struny lutni, które są osobno, to jednak dźwięczą razem do tej samej muzyki. Dajcie sobie serc...
Pijany żyje dwa razy krócej, ale widzi dwa razy więcej.
Życzenia na Walentynki.