Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,84, wyświetlono: 5333
Ile w w Brawo o Feel plotek,
ile fanek Tokio Hotel,
ile złotych myśli Dody,
ile ciuchów wyszło z mody...
tyle we mnie dobrych chęci
żeby z Tobą zacząć kręcić.
Jak ptak śpiewający o mgły błękicie,
jak kwiat, w którym nagle budzi się życie,
jak złote marzenie co nie chce się spełnić,
jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić,
jak różowy pokoik, którego słońce opromienia,
tak ja ślę ci najlepsze życzenia
Błędów w życiu popełniłam wiele,
Rany są w sercu., nie na ciele.
Gdybym mogła cofnąć czas,
Lepiej by było wśród Nas.
Na Twą miłość nie zasługuje,
Między Nami wszystko psuje.
Zostawić możesz teraz mnie,
Bo skrzywdziłam bardzo Cie.
O niczym wtedy nie wiedziałeś,
Bo za bardzo mnie kochałeś.
Ukrywałam to przed Tobą,
Byśmy byli nadal ze sobą.
Kochani Nauczyciele,
bądźcie wciąż z nami!
Czy jesteśmy duzi czy jeszcze mali.
Życzymy Wam szczęścia na następne lata
- niech żyje i rozkwita nasza oświata!!!
Pijany żyje dwa razy krócej, ale widzi dwa razy więcej.
Życzenia na Walentynki.