Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Idzie myszka,idzie konik, żabka,piesek no i słonik. Wszyscy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Idzie myszka,idzie konik, żabka,piesek no i słonik. Wszyscy... - najlepsze życzenia

ocena: 5,00, wyświetlono: 8852

Idzie myszka,idzie konik,
żabka,piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce-
masz już jeden roczek więcej!!:)



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Witaj złotko, skończyłeś ...

Witaj złotko, skończyłeś spać słodko?
Wypij kawę w swoim kubku, abyś nie miał dzisiaj smutków.
Pamiętaj o uśmiechu na swej twarzy - taki widok Twój mi się marzy.
Obyś nie miał dziś ochoty na najmniejsze nawet ...

4,91
autor: nieznany

Życzenia dla Ciebie:Nie zerka...

Życzenia dla Ciebie:
Nie zerkaj za siebie,
Idź śmiało przez życie,
Podkochuj się skrycie,
Kontroluj swe żądze,
Zarabiaj pieniądze,
Lekceważ pętaków,
Unikaj cwaniaków,
Przepisów przestrzegaj,...

4,83
autor: nieznany

Z okazji imienien, życzę ...

Z okazji imienien, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli,
a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!...
4,80
autor: nieznany

Piękne twe oczka włoski ...

Piękne twe oczka włoski ciemny blond są jak piękno morza, które nigdy nie
ubywa. Twe piękne ciało i słodkie pocałunki są wszędzie przy mnie dlatego tak
mocno kocham Cię.
 

...
4,95
autor: nieznany

Kolorowych snów...Uśmiechu od uc...

Kolorowych snów...
Uśmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...

4,88
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe