Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no... - najlepsze życzenia

Najlepsze Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no... - najlepsze życzenia

ocena: 5,06, wyświetlono: 4675

Idzie misio, idzie konik, małpka,
piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce
masz już jeden roczek więcej!


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Wiem ile dla Ciebie ...

Wiem ile dla Ciebie znaczę jak Ci mnie brakuje jak bardzo mnie potrzebujesz.
Przykro mi że cię opuściłem z poważaniem TWÓJ ROZUM:)

...
4,84
autor: nieznany

Literę ...

Literę "K" sama postawię
Literę "O" tobie zostawię
Literę "CH" też może być
Bez tego A nie mogę żyć
Potem postawię literę "M"
A na końcu piękny wyraz
"CIĘ"!

...
4,89
autor: nieznany

W tym dniu należącym ...

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie
pragnę zaofiarować Tobie wszystkie
wspaniałości tego świata a Ty spośród
tych wybierz te które przyniosą Ci radość,
miłość i szczęście.

...
4,90
autor: nieznany

Kolorowych snów, uśmiechu od uc...

Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,
co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół
i wesołej rodzinki
życzy.....
4,88
autor: nieznany

Księżyc uśmiech ma na ...

Księżyc uśmiech ma na buzi,
Ja się tulę do podusi.
Ty też zamknij oczka swoje
i już idźmy spać oboje.
Śnijmy wspólnie o czymś pięknym,
zakazanym i namiętnym!

...
4,97
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe