Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Idźcie przez życie z dobrocią w sercu,... - najlepsze życzenia

Najlepsze Idźcie przez życie z dobrocią w sercu,... - najlepsze życzenia

ocena: 4,86, wyświetlono: 9439

Idźcie przez życie z dobrocią w sercu,
Otoczeni ludźmi, których kochacie,
Silni poczuciem bezpieczeństwa
i szczęścia - nierozłączni!




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Boże, choć Cię nie pojmuje, ...

Boże, choć Cię nie pojmuje,
Jednak nad wszystko miłuję.
Nad wszystko co jest stworzone,
Boś Ty dobro nieskończone.

...
4,90
autor: nieznany

Nie zawsze można kochać,Nie zawsz...

Nie zawsze można kochać,
Nie zawsze ocierać łzy,
Lecz można się przyjaźnić
Po prostu jak ja i Ty.

...
4,93
autor: nieznany

Krasnal mi mówił, że ...

Krasnal mi mówił, że idziesz już spać
więc coś w prezencie chciałam Ci dać
Chcę to wyrazić przez 1000 słów
lecz powiem króciutko:
SŁODZIUTKICH SNÓW!

...
4,96
autor: Darek

Dobry wieczór Państwu ale nie każdemu tylko Pannie młodej i Panu młodemu...

Dobry wieczór Państwu
ale nie każdemu
tylko Pannie młodej
i Panu młodemu

Na samym początku
śpiewania mojego
życzę parze młodej
szczęścia największego

Przepraszam Was goście
proszę się nie gniewać
bo ja teraz będę
do wianeczka śpiewać

Do wianeczka śpiew...

4,51
autor:

Wiedziałam, że pójdąc ...

Wiedziałam, że pójdąc w tą stronę
Spotkam tam Ciebie.
Lecz nigdy nie śmiałam przypuszczać,
Że życie me zmienisz w słodycz.
Pokochałam Cię wtedy i kochać będę,
A największym szczęściem,
Które mi dałeś byłeś TY......
4,87
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe