Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Idę kiedyś przez park, księżyc świeci, a na ławeczce... - najlepsze życzenia

Najlepsze Idę kiedyś przez park, księżyc świeci, a na ławeczce... - najlepsze życzenia

ocena: 4,86, wyświetlono: 2912

Idę kiedyś przez park, księżyc świeci, a na ławeczce całują się chłopak z dziewczyną. Idę innym razem księżyc, gwiazdy, na tej samej ławeczce
chłopak z inną dziewczyną. Idę znów tą drogą. Noc, księżyc, gwiazdy i ...  ten sam chłopak na tej samej ławce, całuje się z trzecią dziewczyną.
Wypijmy za stałość mężczyzn i zmienność kobiet!



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Jeśli chcesz bym z Tobą ...

Jeśli chcesz bym z Tobą był, wiedz że piwo będę pił.
 

...
4,88
autor: nieznany

Kocham Twe serce ...

Kocham Twe serce
Kocham Twe oczy
Kocham Cię całego bo jesteś
Uroczy.....!!!...
4,92
autor: nieznany

Beautiful eyes, beautiful ...

Beautiful eyes, beautiful face,
I'm shy to talk to you.
You're the eagle I must watch
No matter what I do.

You're the beauty, wild and free,
The mistress of my eyes,
Rolling through exultant air,
Alone in pristine skies.

I would take you for my own
Could I but have your wings,
Could I but go where night begins
And frozen sunlight sings.

Could I but have you for my lov...

4,95
autor: nieznany

Z okazji narodzin waszego ...

Z okazji narodzin waszego synka,
która swoim przyjściem na świat
uradowała tak wiele osób,
życzymy Wam,
aby rosła duża, silna i zdrowa,
i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.

...
5,02
autor: nieznany

Czy jesteś mały,lub bardz...

Czy jesteś mały,
lub bardzo duży
nigdy nie zapominaj o tym,
że rodzina i bliscy są najważniejsi
i Jezusek nasz malutki
leży tam w stajence
i marznie bo nie było dla niego miejsca.
 

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe