Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Gdyby marzenia rosły w ogrodach, a mamy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Gdyby marzenia rosły w ogrodach, a mamy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 13015

Gdyby marzenia rosły w ogrodach,
a mamy były kwiatami
Ty mamo byłabyś kwiatem
z ogrodu moich marzeń...




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Gdy obniża ci się krzywa, ...

Gdy obniża ci się krzywa, napij się dobrego piwa.
 

...
4,97
autor: nieznany

Skarbie, moje serce jest ...

Skarbie,
moje serce jest dla Ciebie.
Weź i przytul
je do siebie...

...
4,84
autor: nieznany

Wiedziałam, że pójdąc ...

Wiedziałam, że pójdąc w tą stronę
Spotkam tam Ciebie.
Lecz nigdy nie śmiałam przypuszczać,
Że życie me zmienisz w słodycz.
Pokochałam Cię wtedy i kochać będę,
A największym szczęściem,
Które mi dałeś byłeś TY......
4,87
autor: nieznany

Ty i ja spośród tysięcyMocno trzym...

Ty i ja spośród tysięcy
Mocno trzymamy się za ręce.
Niezwykły dzień, doniosła chwila
I szept nieśmiały : miły... miła....
Odtąd już razem zawsze i wszędzie
Tak miało być i tak niech będzie.

...
4,95
autor: nieznany

Każdego dnia patrzysz ...

Każdego dnia patrzysz w moją
stronę i uśmiechem witasz mnie...
Ty jedyny do głębi myśli me przenikasz,
znając mój każdy ruch i gest...
Tak krocząc ze mną przez życie
spełnienie i radość mi nie...

4,89
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe