Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Gdyby marzenia rosły w ogrodach, a mamy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Gdyby marzenia rosły w ogrodach, a mamy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 13022

Gdyby marzenia rosły w ogrodach,
a mamy były kwiatami
Ty mamo byłabyś kwiatem
z ogrodu moich marzeń...




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Serdeczne życzonka, ...

Serdeczne życzonka, uśmiechu i słonka,
humorku dobrego, życia kolorowego
oraz wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń
życzy......
4,91
autor: nieznany

Kocham Twe serce ...

Kocham Twe serce
Kocham Twe oczy
Kocham Cię całego bo jesteś
Uroczy.....!!!...
4,92
autor: nieznany

Wigilijny nadszedł czas, ...

Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!
 

...
4,84
autor: nieznany

Życzę Ci aby każdego ...

Życzę Ci aby każdego dnia
potkało Cię coś zaskakującego. Powinno to być coś, co wprawi Cię
w zadumę. Nie tylko wielkie sprawy wywołują zdumienie i zachwyt, najczęściej wystarczą małe,
powszednie rzeczy i wydarzenia:
taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika nad polami.

...
4,83
autor: nieznany

Dla Ciebie wszystek ...

Dla Ciebie wszystek słońca blask,
Dla Ciebie niebo pełne gwiazd,
Dla Ciebie wszystkie moje sny,
Dla mnie, kochana, tylko Ty!,

...
4,93
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe