Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Gdyby marzenia rosły w ogrodach, a mamy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Gdyby marzenia rosły w ogrodach, a mamy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 13016

Gdyby marzenia rosły w ogrodach,
a mamy były kwiatami
Ty mamo byłabyś kwiatem
z ogrodu moich marzeń...




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ich wünsche Euch ein ...

Ich wünsche Euch ein frohes Weihnachtsfest, ein paar Tage Gemütlichkeit mit viel Zeit zum Ausruhen und Genießen, zum Kräfte sammeln für ein neues Jahr. Ein Jahr ohne Seelen schmerzen und ohne Kopfweh, ein Jahr ohne Sorgen, mit s...

4,90
autor: nieznany

Może jeśli będę dobrym ...

Może jeśli będę dobrym człowiekiem,
Który chce lepszym być każdego dnia.
Pana Boga ktoś przeze mnie zobaczy,
Bo chrześcijanin to właśnie ja!

...
4,93
autor: nieznany

Ich schenke dir ein ...

Ich schenke dir ein Osterei.
Bewahre es, sonst geht´s entzwei.

...
4,91
autor: nieznany

Było piękno było miło, Lecz...

Było piękno było miło,
Lecz nas wojsko rozłączyło.
Do jednostki przyjechałem,
A o Tobie wciąż myślałem.
...
4,90
autor: nieznany

Sto lat szczęścia pomyślności,szczęśliwej staro...

Sto lat szczęścia pomyślności,
szczęśliwej starości,
gratulować nie przestanę
póki wypić nie dostanę!...
5,00
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe