Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Gdyby marzenia rosły w ogrodach, a mamy... - najlepsze życzenia

Najlepsze Gdyby marzenia rosły w ogrodach, a mamy... - najlepsze życzenia

ocena: 4,90, wyświetlono: 13011

Gdyby marzenia rosły w ogrodach,
a mamy były kwiatami
Ty mamo byłabyś kwiatem
z ogrodu moich marzeń...




 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Ty dziadziuniu dobrze ...

Ty dziadziuniu dobrze wiesz, czego wnuk ci życzy:
zdrowia, skarbów jakich chcesz, szczęścia i słodyczy.
Niechaj dziadzio mój jedyny żyje długo i przyjemnie,
niech mu w szczęściu mkną godziny i niech ma pociechę ze mnie.

...
4,90
autor: nieznany

Telefony komórkowe są ...

Telefony komórkowe są lepsze niż mężczyźni,
ponieważ jak im coś nie pasuje,
nie chowają swoich antenek.

...
4,89
autor: nieznany

Błędów w życiu popełniłam ...

Błędów w życiu popełniłam wiele,
Rany są w sercu., nie na ciele.
Gdybym mogła cofnąć czas,
Lepiej by było wśród Nas.
Na Twą miłość nie zasługuje,
Między Nami wszystko psuje.

4,84
autor: nieznany

Z okazji imienien, życzę ...

Z okazji imienien, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli,
a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!...
4,80
autor: nieznany

Milczenie jest złotem, ...

Milczenie jest złotem, niech więc mówią kwiaty:
"każde mądre dziecko słucha swego Taty".

...
4,84
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe