Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,84, wyświetlono: 3527
Mile spędzonych Świąt Wielkanocnych,
Smacznego jajka i wesołej zabawy
W lany poniedziałek
życzy ...
Bóg jest dobry!
Przyszedł na świat w Dzieciątku Jezus,
By mnie sobą nie speszyć,
by mnie rozbroić miłością....
Głębokiej radości
i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa,
Do siebie - na dziś, na jutro,...
na cały Nowy Rok!
Najmilsza chwila poranka:
kreska koksu do śniadanka,
a jak wczesna jest godzina może być amfetamina,
a jak zły masz humor z rana może być marihuana.
Dwa serduszka się spotkały
I wnet się pokochały,
Razem mocniej zabiły,
Najwspanialsze chwile przeżyły,
Żyć bez siebie już nie mogą
Bez siebie są tylko połową.
Na zawsze ze sobą już będą.
Zdrowia, pomyślności,
błogosławieństw z Nieba
abyś miała Babciu
wszystko, co Ci trzeba!
Życzenia na Walentynki.