Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Gdy na niebie gwiazdy świecą, a Ty sobie smacznie... - najlepsze życzenia

Najlepsze Gdy na niebie gwiazdy świecą, a Ty sobie smacznie... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 5418

Gdy na niebie gwiazdy świecą,
a Ty sobie smacznie śpisz,
ja wymyślam piękne sny,
aby miło było Ci.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dla Ciebie wszystek ...

Dla Ciebie wszystek słońca blask,
Dla Ciebie niebo pełne gwiazd,
Dla Ciebie wszystkie moje sny,
Dla mnie, kochana, tylko Ty!,

...
4,93
autor: nieznany

Z okazji świąt Wielkanocnych...

Z okazji świąt Wielkanocnych
życzę wszystkiego tego,
co od Boga pochodzi.
Oby skrzydła wiary przykryły
kamienie zwątpienia
i uniosły serca ponad przemijanie.

...
4,82
autor:

Było piękno było miło, Lecz...

Było piękno było miło,
Lecz nas wojsko rozłączyło.
Do jednostki przyjechałem,
A o Tobie wciąż myślałem.
...
4,90
autor: nieznany

Wir wünschen frohe Ostern heute...

Wir wünschen frohe Ostern heute
und allen großen Ostereierbeute.
Lasst's euch allen prima schmecken,
oftmals übers Mäulchen lecken



...
4,90
autor:

Skromny pierścień na dłoni,...

Skromny pierścień na dłoni,
mówi dobrze o niej,
włosy gładko ułożone,
dla mych rąk stworzone,
usta - niespokojne,
gdy moich czuje dotyk.
Kobieta - najsilniejszy narkotyk.

...
4,87
autor: Marcin
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe