Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Gdy dziewczynę mocno kocham, a nie mogę przy niej... - najlepsze życzenia

Najlepsze Gdy dziewczynę mocno kocham, a nie mogę przy niej... - najlepsze życzenia

ocena: 4,87, wyświetlono: 5382

Gdy dziewczynę mocno kocham, a nie mogę przy niej żyć, wtedy daję Jej me zdjęcie, aby stale razem być.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Kiedy los rozłączy nasJedno jest ...

Kiedy los rozłączy nas
Jedno jest moim marzeniem.
Aby moje zdjęcie dla Ciebie
Było zawsze tylko wspomnieniem.

...
4,87
autor: nieznany

Nie znajdziesz na tym ...

Nie znajdziesz na tym zdjęciu
Piękna ani słońca
Ale znajdziesz serce
Które kocha cię bez końca...

...
4,87
autor: nieznany

Twoje 18 urodziny, które są ra...

Twoje 18 urodziny,
które są raz w życiu
niech będą szczęśliwe i pełne uroku.
Ja ze swej strony skladam Ci życzenia
żeby się spełniły wszystkie Twe marzenia!

...
4,81
autor: nieznany

Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje...

Dywan na dole, wódka na stole.
Dziś się bawimy, bo Twoje
urodziny obchodzimy.
Dziś prezenty wręczymy,
ładny wierszyk ułożymy,
byś się śmiała i dobry humor miała.
Dużo miłości a ma...

4,58
autor:

Mamo -Ty mnie życia ...

Mamo -Ty mnie życia uczyłaś,
wszystko co miałaś mi poświęciłaś,
nikt nie ofiaruje mi nigdy więcej,
dziś Ci więc daje serce w podzięce!
Twoja kochana (imię)!

...
4,94
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe