Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,84, wyświetlono: 6586
W dniu imienin, jak co roku
Chcę pojawić się po zmroku
z życzeniami i kwiatami
dla kochanej mojej Mamy
chcę wyszeptać Jej do ucha
Swe życzenia wprost z serducha:
Bądź szczęśliwa, bądź radosna
I cieplutk...
Z okazji Dnia Studenta życzę Ci grona prawdziwych przyjaciół,niewyczerpanych pokładów energii, genialnych pomysłów, wspaniałejoferty pracy i indeksu ze średnią 6,0!
...
Dystansu do szarej rzeczywistości,
czasu na marzenia,
własnego miejsca na ziemi,
dobrych ludzi dookoła,
kochanych i kochających,
zdrowia i cierpliwości... w dniu urodzin życzę CI:)
Marzeń o które warto walczyć.
Radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011
oby nie był gorszy od minionego
ale decydowanie lepszy
w sprawach finansowych i zawodowych
Życzy...
Życzenia na Walentynki.