Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dziś juz czytam i piszę i rachuję gładko... Jakże... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dziś juz czytam i piszę i rachuję gładko... Jakże... - najlepsze życzenia

ocena: 4,92, wyświetlono: 5072

Dziś juz czytam i piszę
i rachuję gładko...
Jakże ja Ci za wszystko
podziękuję Tato.
To Ci obiecuję:
czy w domu, czy w szkole,
zawsze i wszędzie
dziecko Twe Tatusiu grzeczne
i skromne będzie.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Małe moje ręce, serduszko gorąc...

Małe moje ręce,
serduszko gorące,
nikt mnie tak jak Babcia
nie kocha pod słońcem.

...
4,90
autor: nieznany

Bądź zawsze jasnym promieniemdla tych,...

Bądź zawsze jasnym promieniem
dla tych, co słońca mają za mało.
Bądź tam osłodą i pocieszeniem,
gdzie nic dobrego życie nie dało.

...
4,88
autor: Karolcia

Najlepsze życzonka, ...

Najlepsze życzonka,
wielkiego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
szczęścia dużego jak smok,
pomyślności na kolejny życia rok
i miłości, bo ona dostarczy Ci radości. ...
4,86
autor: nieznany

Tak wiele radości przeżyliśmy ...

Tak wiele radości przeżyliśmy razem,
Tyle wzruszeń i wrażeń połączyło nas,
Skoro jednak rozchodzą się już nasze drogi,
Chociaż na pamiątkę moje zdjęcie masz!
 

...
4,93
autor: nieznany

Święta, święty czas już tuż...

Święta, święty czas już tuż
wcinaj jajka ale już.
Kiedy zając Cię zaś wzruszy,
daj mu marchew, podrap uszy.
A gdy jajko będzie puste,
daj mu kopa wprost w kapustę.
Niech nie myśli, że jest cwany,
za to Ty miej rok udany.
<...

4,85
autor:
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe