Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,87, wyświetlono: 7660
Dzień tak pięknego święta nadchodzi
Ten dzień to dzień Matki.
Matka to tak piękne słowo,
aż w sercu robi się ciepło i wesoło.
Matka, która z nas rację ma,
Matka, która kołysała nas co dnia,
Matka, która każde problemy nasze zna.
I dobrą radą nas zawsze poczęstuje.
Strzeże od zła, przytuli
i bajkę opowie na dobranoc.
A kiedy i trzeba
skarci za złe nasze uczynki,
abyśmy wyrosły na porządne dziewczynki...
Lecz kiedyś przychodzi taki dzień w życiu,
kiedy dorastamy i trzeba opuścić
to ciepłe, matczyne schronienie...
I nasze drogi się rozchodzą,
a każdy idzie swoją wyznaczoną mu drogą.
A gdy mijają lata długie,
często wspominamy te dziecinne figle
i te psoty wspólne,
które zostawiły w nas głębokie
i jakże piękne wspomnienia...
Jak zadra, której nie można wyciągnąć spod palca.
To są piękne wspomnienia....!!!
Do których się często powraca....
....I ja też!!!!
A więc z okazji tak wspaniałego
i nieporównywalnego dnia do pozostałych,
jak DZIEŃ MATKI...
pragnę z całego serca mojego
złożyć Ci Mamuś w tym Dniu
najpiękniejsze życzenia,
które niech na zawsze utkwią w Tobie
i w Twoim Serduszku.
KOCHAM CIĘ MAMO!
Długo się już znamy,
Lecz Ty o tym nie wiesz,
Że serce Ja mam wielkie,
I Kocham nim tylko Ciebie.
Myślę sobie każdej nocy
aby spojrzeć Tobie w oczy
wiem za późno na marzenia
więc przesyłam pozdrowienia!
Niech ten radosny dzień
Na zawsze Twe troski odsunie w cień
I niech się śmieje do Ciebie świat,
Blaskiem szczęśliwych i długich lat!
Niech Ci jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.
Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!
Kiedy nie ma Ciebie,
Smutno płynie czas.
Nie ma gwiazd na niebie,
Nawet księżyc zgasł,
Ciągle pada deszcz,
Wolniej krąży ziemia,
Płaczą gałęzie drzew.
Kiedy Ciebie nie ma,
Smutek pada cieniem
Na pola i lasy.
Kiedy nie ma Ciebie,
Nie ma Twoich słów,
Tylko są marzenia.
Kiedy ujrzę Cię znów?
Życzenia na Walentynki.