Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,87, wyświetlono: 7594
Dzień tak pięknego święta nadchodzi
Ten dzień to dzień Matki.
Matka to tak piękne słowo,
aż w sercu robi się ciepło i wesoło.
Matka, która z nas rację ma,
Matka, która kołysała nas co dnia,
Matka, która każde problemy nasze zna.
I dobrą radą nas zawsze poczęstuje.
Strzeże od zła, przytuli
i bajkę opowie na dobranoc.
A kiedy i trzeba
skarci za złe nasze uczynki,
abyśmy wyrosły na porządne dziewczynki...
Lecz kiedyś przychodzi taki dzień w życiu,
kiedy dorastamy i trzeba opuścić
to ciepłe, matczyne schronienie...
I nasze drogi się rozchodzą,
a każdy idzie swoją wyznaczoną mu drogą.
A gdy mijają lata długie,
często wspominamy te dziecinne figle
i te psoty wspólne,
które zostawiły w nas głębokie
i jakże piękne wspomnienia...
Jak zadra, której nie można wyciągnąć spod palca.
To są piękne wspomnienia....!!!
Do których się często powraca....
....I ja też!!!!
A więc z okazji tak wspaniałego
i nieporównywalnego dnia do pozostałych,
jak DZIEŃ MATKI...
pragnę z całego serca mojego
złożyć Ci Mamuś w tym Dniu
najpiękniejsze życzenia,
które niech na zawsze utkwią w Tobie
i w Twoim Serduszku.
KOCHAM CIĘ MAMO!
Ktoś bardzo Cię kocha
Nie powiem Ci kto
I myśli o Tobie nie powiem Ci co
W myślach całuje nie powiem Ci jak
Lecz cierpi i czuje
Że Ciebie wciąż brak
Ktoś bardzo Ci bliski
Nie powiem Ci kto
Chciałby Ci wyznać nie powiem Ci co
Lecz serce Ci powie
Za rok lub dwa
Że ten kto Cię kocha
Bądź nadzieją mi w bezsensie,
A w nieszczęściu bądź mi szczęściem.
W zamian chcę Ci podarować
Tylko dwa magiczne słowa: kocham Cię!
Nie znam słów tak pięknych,
którymi mógłbym Cię opisać.
Nie znam zjawisk tak cudnych,
do których mógłbym Cię porównać.
Słowo piękno nazbyt jest ubogie,
aby w pełni oddać Twą urodę.<...
Ja wstawię się za Tobą
I z podniesioną głową
Dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie Ciebie,
W radości i w potrzebie,
Na lepsze i na złe.
Pijany żyje dwa razy krócej, ale widzi dwa razy więcej.
Życzenia na Walentynki.