Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,90, wyświetlono: 4919
Czekam już chyba wiek,
aby wreszczie ujrzeć Cię,
abyś wział mnie w swe ramiona
i wyszeptał KOCHAM CIĘ!!!
Łatwiej zakochać się nie kochając
Niż odkochać, kiedy się kocha.
W dniu Walentynki niosę nowinki,
Że serce moje na zawsze Twoje.
Takie wyznanie przyjmij kochanie,
A potem niech się stanie co ma być.
Dobranoc moi kochany
Już się dzisiaj nie spotkamy
Odchodzę tam gdzie świata kres
Gdzie wieczny spokój jest.
To sen.
Życzenia na Walentynki.