Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dziekuję Ci za to, czego nie sposób było znieść.... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dziekuję Ci za to, czego nie sposób było znieść.... - najlepsze życzenia

ocena: 4,86, wyświetlono: 6091

Dziekuję Ci za to, czego nie sposób było znieść. Że zrobiłeś coś z niczego, że dawałeś mając puste kieszenie, że kochałeś, gdy kochać mnie się nie dało. Że zarabiałeś pieniądze aby mnie wychować. Mimo bólu i cierpienia, przykrych słów i zwątpienia, dziękuję Ci za to, że kochasz mnie Tato cały czas tak samo.



 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

W dniu Twych urodzinkażdy szczę...

W dniu Twych urodzin
każdy szczęścia Ci życzy.
Korzystając z tej sposobności,
życzę Ci szczęścia i pomyślności,
by to, o czym marzysz się spełniło,
a to, co kochasz przy Tobie było.

...
4,84
autor: nieznany

Dużo szczęścia i radości, ...

Dużo szczęścia i radości,
uśmiechu i wytrwałości
i samych przyjemnych dni w przyszłości.

...
4,89
autor: nieznany

Ich wünsche Euch ein ...

Ich wünsche Euch ein frohes Weihnachtsfest, ein paar Tage Gemütlichkeit mit viel Zeit zum Ausruhen und Genießen, zum Kräfte sammeln für ein neues Jahr. Ein Jahr ohne Seelen schmerzen und ohne Kopfweh, ein Jahr ohne Sorgen, mit so ...

4,90
autor: nieznany

Radosne życzenia,aby każdy...

Radosne życzenia,
aby każdy rok,
przynosił wszystko,
to, co w życiu najpiękniejsze:
radość, szczęście i miłość....
4,81
autor: nieznany

W dniu urodzin życzę ...

W dniu urodzin życzę Ci aby każdy dzień
był nie zapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości najważniejszych osób w Twoim życiu - tych którzy są teraz i którzy ...

4,92
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe