Najlepsze Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób... - najlepsze życzenia
ocena: 4,86, wyświetlono: 10399
Dziękuję, że znosiłeś to,
czego nie sposób było znieść,
że robiłeś coś z niczego,
że dawałeś, mając puste kieszenie,
że wybaczałeś, choć nie chciałam przepraszać,
że kochałeś gdy kochać się nie dawało,
że mnie wychowałeś,
Że też Ci się to udało.
Inne życzenia
Dziś juz czytam i piszę ...
Dziś juz czytam i piszę
i rachuję gładko...
Jakże ja Ci za wszystko
podziękuję Tato.
To Ci obiecuję:
czy w domu, czy w szkole,
zawsze i wszędzie
dziecko Twe Tatusiu grzeczne
i skromne będzie....
Imieniny - dzień radosny,Pełen kwiat...
Imieniny - dzień radosny,
Pełen kwiatów, zapach wiosny,
Wszyscy złożyć chcą życzenia
Zdrowia, szczęścia, powodzenia.
Niech Ci słońce zawsze świeci
I niech czas radośnie leci!
Niech odejdą smutki, złości
I powróci czas radości!
Te życzenia, c...
Do Ciebie Jezu wyciągam ...
Do Ciebie Jezu wyciągam ręce,
bo ty mnie kochasz najgoręcej,
Ty mi się dzisiaj oddałeś cały,
w tej przenajświętszej Hostii białej.
...
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe