Nie masz ulubionych życzeń.

  1. Strona główna
  2. Życzenia
  3. Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób... - najlepsze życzenia

Najlepsze Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób... - najlepsze życzenia

ocena: 4,86, wyświetlono: 10399

Dziękuję, że znosiłeś to,
czego nie sposób było znieść,
że robiłeś coś z niczego,
że dawałeś, mając puste kieszenie,
że wybaczałeś, choć nie chciałam przepraszać,
że kochałeś gdy kochać się nie dawało,
że mnie wychowałeś,
Że też Ci się to udało.


 

Komentarze

Wypowiedzi: 0


Inne życzenia

Dziś juz czytam i piszę ...

Dziś juz czytam i piszę
i rachuję gładko...
Jakże ja Ci za wszystko
podziękuję Tato.
To Ci obiecuję:
czy w domu, czy w szkole,
zawsze i wszędzie
dziecko Twe Tatusiu grzeczne
i skromne będzie....
4,78
autor: nieznany

Imieniny - dzień radosny,Pełen kwiat...

Imieniny - dzień radosny,
Pełen kwiatów, zapach wiosny,
Wszyscy złożyć chcą życzenia
Zdrowia, szczęścia, powodzenia.
Niech Ci słońce zawsze świeci
I niech czas radośnie leci!
Niech odejdą smutki, złości
I powróci czas radości!
Te życzenia, c...
4,87
autor: nieznany

Do Ciebie Jezu wyciągam ...

Do Ciebie Jezu wyciągam ręce,
bo ty mnie kochasz najgoręcej,
Ty mi się dzisiaj oddałeś cały,
w tej przenajświętszej Hostii białej.

...
5,00
autor: nieznany

Czuję się dobrze w Twoim ...

Czuję się dobrze w Twoim towarzystwie,
Przyjmij, więc życzenia z walentynkowym uściskiem....
4,84
autor: nieznany

Kocham każde twe spojrzenieKocham każdy...

Kocham każde twe spojrzenie
Kocham każdy uśmiech Twój
Żadnych skarbów ja nie pragnę
tylko żebyś został mój!

...
4,85
autor: nieznany
najlepsze życzenia urodzinowe, wielkanocne, życzenia imieninowe