Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,91, wyświetlono: 5610
Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.
Znam Cię już wieki całe
Myślę o Tobie i tęsknię do Ciebie.
W każdy zmierzch i noc czekam
Może przyjdziesz, może zjawisz się
A jeśli nie to sam Ci powiem,
Że myślę o Tobie i tęsknię do Ciebie.
Rzecz tylko w tym, że ja nie wiem
Kim dla Ciebie jestem...
Żadne słowa nie oddadzą tego,
kim dla mnie jesteś.
Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia.
Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle,
ile Ty dla mnie zrobiłaś.
Kocham Cię Babciu.
…....……(...(`.-``'´´-.´)...)
............)......--.......--....(
............/....(. ♥.._...♥)....\.
............\........(..0..)......./
.........__.`.-._....'='.._.-.´.__..
...../.......'.#.'At.,....
Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła,
bądź zawsze szczera,
miej wszystkie miłe zalety,
niech z Ciebie nadal będzie
Mój Ideał kobiety.
Życzenia na Walentynki.