Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,91, wyświetlono: 5618
Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.
Z okazji urodzin życzę Tobie samych tylko szczęśliwych dni w życiu! Niech łzy smutku nigdy nie spływają po Twoich policzkach, a radość niech przepełnia całe Twe serce! Życzę Tobie dużo zdrowia, radości, uśmiechu, pogody ducha, miłości najbliższych, wspaniałych przyjaciół, spełnienia najskrytszych marzeń
...
Dziadziuś, Dziadziuś na Twoim wąsie
od ucha do ucha kołysze się uśmiech,
idąc z Tobą czuję jak rosnę
z każdym krokiem w niebieskich trampkach.
Kochany mój wielkoludzie,
czarodzieju o oczach niebieskich,
gdy wrócim...
Niech Wam Mili będzie wiosennie, słonecznie, świątecznlel Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne barankll Niech się w śmigus-dyngus woda na Was leje, a wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję.
Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, a Lm os (erka była miła, a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wreszcie te prezenty!
Siedzę dziś na piasku
wśród innych golasków
ściskam Cię z oddali,
bo mnie słońce pali.
Każdej synowej życzę takiej teściowej jak Ty. Wszystkiego najlepszego w dniu Twego święta.
...
Życzenia na Walentynki.