Nie masz ulubionych życzeń.
ocena: 4,91, wyświetlono: 5627
Dziecko otrzymuje życie za darmo. Może zaistnieć tylko wtedy, gdy rodzice je pokochają i gdy matka zdecyduje się podzielić z nim częścią swojego ciała i swojej krwi. Własnie dlatego nie wystarczy się urodzić, by żyć. Życzę Ci, byś przeżywał siebie jako prezent, który z wdzięcznością przyjmujesz i który z radością ofiarujesz innym ludziom.
Mężczyźni wg przedziału wiekowego:
20-letni mężczyzna to KELNER-rozleje zanim doniesie
30-letni to DRWAL rąbie co popadnie
40-letni to WIRTUOZ długo stroi, krótko gra
50-letni to METEOROLOG z przodu opad z tyłu wiatry
60...
Nie wiem dlaczego Cię pokochałam...
dlaczego sercu bez Ciebie źle...
dlaczego serce tak mocno bije
gdy oczy Twoje mijają mnie.
Jak marzeń tysiące,
Jak kwiatów tysiące,
Jak motyli tysiące
Tak ja Ci składam życzenia gorące!
Gdy pościel rozkładasz,
I do snu się układasz,
Popatrz na gwiazdy na niebie
Każda z nich to pocałunek dla Ciebie!
Z racji Dnia Studenta życzę Ci radości życia, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, dużo wolnego czasu oraz samych piątek
...
Życzenia na Walentynki.